top of page

APKE GRUP

Kent mobilyaları ve aydınlatma sektöründeki bilgi ve tecrübe birikimlerini fark yaratan bir çizgi ve kalite ile sunan APKE Group’un tasarım ve imalat alanı oyun grupları, aydınlatma direkleri, kent mobilyaları, kamelya,oturma bankları, çöp kovası vb. her türlü iç ve dış mekan ürünleridir.

Teknik bilgi ve deneyimi yüksek kadromuz ile 25 yıldır hizmet veren APKE Group, metal ve ahşap olmak üzere iki ana dalda üretim yapmaktadır. Bireysel- likten çok kurumsallık anlayışı ile Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde inşaat firmaaları, hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, peyzaj firmaları, alışveriş merkezleri ve iş merkezleri olmak üzere hizmet ver- mekteyiz.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yarata- rak Türkiye’nin yanı sıra dünyada tüketicilerle buluşup geniş ürün yelpazesi ile beklentileri en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Sektörde uluslararası kalite standartlarındaki ürün ve hizmetlerini, müşteri odaklığınını üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilme özellikleri arttırarak sürdürmek ve uluslararası arenaya taşımak.

bottom of page