top of page

Ödeme Ekranı


1 Müşteri Bilgileri

Zaten bir hesabınız var mı? Daha hızlı ödeme yapmak için .

veya misafir olarak devam edin

2 Ödeme

Sipariş Özeti

Bronz Üyelik /Bronze£24,00
Süre: İptal edilene kadar


Ara toplam£24,00
Vergi (20 %)£4,80

Toplam£28,80
her yıl
İptal edilene kadar sizden yıllık ücret tahsil edilecek.
Güvenli Ödeme

Bu plan standart plana ek olarak düzenli olarak tüm dünyadan yapılan talepleri gösteren aylık bülten almanızı sağlar. İlk bültene kadar para iadesi talep edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman planın yenilenmesinden vaz geçebilirsiniz. Sorularınız ve talepleriniz için Lütfen bizimle iletişime geçin. info@importexport-tr.com In addition to the standard plan, this plan allows you to regularly receive a monthly newsletter showing requests from all over the world. You can request a refund up to the first newsletter. You can opt out of renewing the plan at any time. Please contact us for your questions and requests. info@importexport-tr.com

PLANLARLA İLGİLİ GENEL ŞARTLAR

(PLAN TESLİMİ/CAYMA/İADE)

1. Ücretsiz Planda her hangi bir süre söz konusu olmayıp her sene yenilenir.

2. Ücretli Planlarda geçerlilik süresi 1 yıldır.

3. Ücretli planlarda reklam yayınını zamanını importexport-tr.com belirler.

4. Süre sonunda tekrar ödeme yapmazsanız, Standart Plana alınırsınız.

5. Tüm Planlarda Aracılığımız ile yapacağınız import ya da export durumunda Çalışma Şeklimizde belirttiğimiz komisyon ödemelerini ayrıca yaparsınız.

6. Gold Planda var olan Fuar ve etkinliklerdeki tanıtım materyallerini siz temin edersiniz. Bunların ne olacağına birlikte karar veririz.

7. Gold Plandaki etkinlikler Ürün portföyünüzle ilgili ve birlikte karar vereceğimiz 10 ülke de senede 1 seferle sınırlıdır.

8. Gold Plandaki ihracatın size sunulması halinde yapıp yapmamak sizin tasarrufunuzdadır.

9. Ücretli planların süresi ödemenin yapıldığı tarihte başlar.

10. Ücretli planlarda 30 gün süre içerisinde cayma ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Her hangi bir kesinti yapılmaksızın paranız iade edilir. Paranızın aktarılması esnasında bulunduğunuz ülke bazlı bankanızın alacağı komisyonlar tarafımızı bağlamaz.

bottom of page