top of page

Ödeme Ekranı


1 Müşteri Bilgileri

Zaten bir hesabınız var mı? Daha hızlı ödeme yapmak için .

veya misafir olarak devam edin

2 Ödeme

Sipariş Özeti

ÜRÜNÜMÜ KİM İSTİYOR?£24,00
Süre: 2 hafta


Ara toplam£24,00
Vergi (20 %)£4,80

Toplam£28,80
Güvenli Ödeme

Satmak istediğiniz ürünün bilgilerini gönderin. e-mailinizi gönderene kadar satın alma işlemini iptal edebilirsiniz. e-mailiniz bize ulaştıktan sonra iptal işlemi gerçekleşmez. 2 iş günü içerisinde sattığınız mala olan talepler ve talep edenlerin açık iletişim bilgileri size e-mail yoluyla ulaştırılacaktır. Talep eden ile anlaşıp anlaşmamak ve satış şartlarını oluşturmak size bağlıdır. Uğrayacağınız zararlardan şirketimiz sorumlu değildir. Submit the information of the product you want to sell. You can cancel the purchase until you send your e-mail. After your e-mail reaches us, the cancellation process will not take place. The requests for the goods you sell and the open contact information of the requesters will be sent to you via e-mail within 2 working days. It is up to you to agree with the requester and create the terms of sale. Our company is not responsible for any damages you may suffer.

PLANLARLA İLGİLİ GENEL ŞARTLAR

(PLAN TESLİMİ/CAYMA/İADE)

1. Ücretsiz Planda her hangi bir süre söz konusu olmayıp her sene yenilenir.

2. Ücretli Planlarda geçerlilik süresi 1 yıldır.

3. Ücretli planlarda reklam yayınını zamanını importexport-tr.com belirler.

4. Süre sonunda tekrar ödeme yapmazsanız, Standart Plana alınırsınız.

5. Tüm Planlarda Aracılığımız ile yapacağınız import ya da export durumunda Çalışma Şeklimizde belirttiğimiz komisyon ödemelerini ayrıca yaparsınız.

6. Gold Planda var olan Fuar ve etkinliklerdeki tanıtım materyallerini siz temin edersiniz. Bunların ne olacağına birlikte karar veririz.

7. Gold Plandaki etkinlikler Ürün portföyünüzle ilgili ve birlikte karar vereceğimiz 10 ülke de senede 1 seferle sınırlıdır.

8. Gold Plandaki ihracatın size sunulması halinde yapıp yapmamak sizin tasarrufunuzdadır.

9. Ücretli planların süresi ödemenin yapıldığı tarihte başlar.

10. Ücretli planlarda 30 gün süre içerisinde cayma ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Her hangi bir kesinti yapılmaksızın paranız iade edilir. Paranızın aktarılması esnasında bulunduğunuz ülke bazlı bankanızın alacağı komisyonlar tarafımızı bağlamaz.

bottom of page